Laurien haar zus kreeg enkele jaren geleden de diagnose van MS. “Een volgde een zware periode, waarbij acceptatie het doel was. Samen met de steun van haar man Martijn, haar prachtige kinderen en de rest van de familie en vrienden komt ze hier door heen. Vorig jaar ondersteunde ik haar team dat heeft geklommen tegen MS, maar toen ik bovenop de Mont Ventoux stond besloot ik ter plekke dat ik in 2025 zelf ging fietsen”, aldus Laurien.
Coffee Ride
Om zoveel mogelijk geld in te zamelen worden er ook verschillende initiatieven op poten gezet. Zo organiseren ze op 17 mei een Coffee Ride met voormalig Amstel Gold Race-winnaar Erik Dekker. Er is een mooie route uitgestippeld van ongeveer 50km door het prachtige Brabantse landschap. Onderweg kan je ook genieten van heerlijke koffie en gebak.

Wat moet je doen om mee te doen?
Ga naar: https://klimmentegenms.moves.ms/…/laurien-bourguignon-hoos
Doneer 30 euro , maar zorg ervoor dat je dat niet anoniem doet en zet ‘Erik Dekker’ in de comments zodat Laurien weet dat je inschrijft voor de Coffee Ride. Na de donatie krijg je meer informatie over de verzamelplaats in Zaltbommel. De Ride is toegankelijk voor elk niveau. Maximale snelheid is ongeveer 25 km/u.
Klik hier voor meer informatie over de andere teams en initiatieven. Ook inschrijven voor de Mont Ventoux kan op deze website.