Deel dit artikel:

Castelli lanceert Corretto reeks

Met de reeks Corretto heeft Castelli een nieuwe toevoeging aan zijn lente/zomercollectie. Voor fietsers die professionele kledij wensen maar zonder daarvoor hun persoonlijkheid op te geven.

Met de kledingreeks Corretto geeft Castelli alles die goed was aan hun Espresso-kledinglijn – veelzijdig, ademend en comfortabel – nog een extraatje met gewaagde kleurcombinaties en grafische elementen. Deze accenten bewegen zich over de volledig outfit, om de indruk van snelheid en energie nog te versterken. Contrasterende stoffen zorgen voor een oppervlakte die verandert en tot leven komt wanneer die in beweging is.

De naam van de reeks verwijst naar het Venetiaanse ritueel van het ‘corrigeren’ of ‘verfijnen van een espresso met een scheutje grappa. Castelli Corretto bevat een shirt, een shirt met lange mouwen én een skinsuit.

Corretto shirt

Met het gekende comfort van het Espresso shirt heeft dit shirt een nauwere racefit voor intensief fietsen. De verschillende stoffen op lijf en mouwen optimaliseren aerodynamica en het ademen. Het Corretto shirt heeft 3 achterzakken plus een vierde zak met rits. Het kledingstuk zelf heetft een gemakkelijk te openen rits over de volledige lengte. Een herenshirt weegt 124 g en is verkrijgbaar in 4 kleurstellingen: Ultraviolet/Purple Mist, Ivory/Clay, Elmwood/Rosa Giro en Belgian Blue/Neon Cobalt. De dames hebben een shirt dat 118 g weegt en ook is uitgevoerd in 4 kleurcombinaties: Vivid Orange/Violet Pink, Elmwood/Rosa Giro, Winter Sky/Hot Sauce en Ivory/Clay. De prijs voor dit shirt ligt op 160 euro.

Corretto shirt met lange mouwen

Het shirt met lange mouwen kent dezelfde kwaliteiten als het Corretto shirt met korte mouwen. Met wat extra armbedekking maakt dit model de Corretto een ideale keuze voor de koelere lentedagen, terwijl de outfit toch licht en snel blijft. Een herenshirt weegt 140 g en is verkrijgbaar in 4 kleurstellingen: Brilliant Pink/Belgian Blue, Elmwood/Neon Cobalt, Ivory/Clay en Black/Rosa Giro/Silver Moon. De dames hebben een shirt dat 134 g weegt en ook is uitgevoerd in 2 kleurcombinaties: Rosa Giro/Elmwood en Paprika/Winter Sky. Dit shirt met lange mouwen kost 170 euro.

Saturday Morning Skinsuit

Voor de ‘social’ rides die een minder sociaal tempo aanhouden, is er de Saturday Morning Skinsuit. Deze combineert het nieuwe Corretto-shirt met de bibshort Espresso 2. Het naadloze Progetto X2 Air zeem, de broekspijpen en het premium Espresso Doppio textiel van Italiaanse makelij zorgt voor comfort tijdens levendige groepsritten. De skinsuit weegt 287 g en verkrijgbaar in Belgian Blue/White, Brilliant Orange/Smoky Grey en Black/Rosa Giro. De prijs bedraagt 270 euro.

castelli-cycling.com

Gerelateerde artikels